https://dekatro.com/wp-content/uploads/2019/04/img-people-03.png

Bizi Tanıyın

Dekatro dünyayı ayaklarınıza getiren; hem operasyon yükümlülüğünüzü, hem masraflarınızı ve hem de kaynak kullanımızı optimize ederek sizi ihracata hazırlayan profesyonel bir sistemdir.

Yurt dışında ürünlerinize pazar bulamıyor musunuz? İhracat yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Amerika – Kanada pazarına ürünleriniz girsin istiyor musunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz…

Dekatro 20 yılı aşkın Amerika – Kanada pazarında faaliyet gösteren bir şirkettir. Birlikte bu büyük pazara ürünlerinizi ulaştırmak için profesyonel kadromuzla sizlerleyiz. Kapınızdan depomuza ve müşteri teslimine kadar raporladığımız tüm adımlarda ürünlerinize katma değer katıyor ve küresel arenada sergilemeye başlıyoruz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Dekatro sizleri büyük operasyonel yüklerden kurtararak işinize ve karlılığa odaklanmanızı sağlayan bir sistemdir. Mikro ihracat ile başlayarak ürünlerinize yeni pazarlar oluşturan özellikle Amerika ve Kanada ölçeğinde sıcak satışa başlamanıza yardımcı bir çözüm ortağıdır.

Kanada da yer alan depomuz ile birlikte paydaşlarımızın ürünlerinin stoklanması, kargolanması ve geri kalan tüm süreçlerini tarafımızca yürütüyoruz. Profesyonel kadromuz ile pazarınızı genişletmek ve E-ihracatın tadını fazlasıyla çıkarmanız için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Oluşturduğumuz sistem ile birlikte adım adım ürünlerinizin tüm süreçlerini takip edebileceğiniz, karlılığını, satışını ve gönderilişini gözlemleyebileceğiniz platformumuz sizlerle…

Sizi tüm operasyonel yüklerden kurtararak, kapınızdan alıp deniz aşırı alıcılara ulaştıran sistemimiz, sizlere yüksek karlılık ve minimum maliyet sunuyor.

Yurt dışı satış platformlarımız, Amerika, Kanada bölgelerinde yaygın olarak kullanılan pazaryeri platformlarında sizin belirlediğiniz fiyatlar ile ürünlerinizin satışını sizin yerinize gerçekleştirerek hakedişlerinizi zamanında hesabınıza yatırıyoruz.

Tüm bunların ışığında dünyayı ayaklarınıza getirerek sizleri reklam, yazılım, depolama, kargolama gibi birçok yüksek maliyetlerden kurtararak minimum masrafla ürünlerinizi dünyaya açıyoruz.

Yurt dışı müşteri portföyümüzü çok iyi tanıyoruz. 20 yıldan bu zamana kadar Kanada ve Amerika pazarında yaptığımız operasyonlar ile birlikte müşterilerimizin taleplerini sizlerle buluşturuyoruz. Başarılı operasyonel çözümler ile hem ürününüze katma değer hem şirketinize yüksek karlılık sağlıyoruz.

https://dekatro.com/wp-content/uploads/2019/04/img-blog-29-1280x1280.jpg

Dekatro.com

Adres
İkitelli OSB Mah. Aymakoop Sosyal Tesis Sok. Blok No:1 İç Kapı No:69 Başakşehir/İstanbul
Telefon
+90212 509 0070
Eposta
info@dekatro.com
operasyon@dekatro.com
https://dekatro.com/wp-content/uploads/2019/04/img-blog-31-1280x1280.jpg

Dekatro Güvencesi

  • Depolama
  • Gümrükleme
  • Lojistik

Kanada ‘da oluşturmuş olduğumuz kapalı ve açık alanlı depomuzda 7/24 lojistik operasyonlara açık alanımızda Türkiye – Kanada – Amerika ihracatlarınız için en önemli köprü görevi görüyoruz. Kiraladığınız alanda güvenle depolanan ürünlerinizin anlık stok durumlarını da sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

  • Kanada Depo
    174 Rue Adelaide, Sorel-Traxy QC J3P 1×2 CANADA
  • Türkiye Depo
    İkitelli OSB Mah. Aymakoop Sosyal Tesis Sok. Blok No:1 İç Kapı No:69 Başakşehir/İstanbul

G.T.İ.P. belirleme, Tüm işlemlerle ilgili ön fizibilite çalışması, Tüm izin belgelerinin temini, Serbest bölge kuruluş ve ruhsat işlemleri, Geçici ithal ve kota işlemleri, Yaşadığınız problemlerle ilgili çözüm önerileri, Nakliye hizmetleri, Depolama Hizmetleri gibi tüm gümrükleme işlemlerinizi işinin uzmanına bırakabilirsiniz.

Partner gümrükleme firmaları ve uzman danışmanlar ile birlikte hem ihracat ve ithalatta en güvenilir çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz.

En uygun fiyat, en hızlı gönderim garantimiz ile birlikte müşterilerimize en optimum seçenekleri sunuyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz lojistik firmaları ile birlikte ürünlerinizin en iyi şekilde teslimi için 7/24 hizmet veriyoruz.

Dekatro.com
E-İhracatta Nitelikli Çözüm Ortağınız

Hızlı İletişim
Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. 7/24 sizlere hizmet verecek müşteri temsilcilerimize hemen ulaşabilirsiniz.
Dekatro.com
https://dekatro.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Bizi takip edin
Sosyal medyalarda bizi takip edebilirsiniz
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://dekatro.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Provega Bilişim. All rights reserved.

Copyright by Provega Bilişim. All rights reserved.