Nasıl Çalışır?

AŞAMA -1-

Ürünlerinizi Belirleyin

Amerika ve Kanada pazarında satacağınız, satmayı düşündüğünüz tüm ürünlerinizi belirleyin. Bu konuda bizlerden de öneri ve destek alabilirsiniz. Unutmayın ki bizler yıllardır bölge pazarında aktif ticari faaliyetler sürdürmekteyiz. 

Ürün ve Bilgileri Sisteme Girin

Belirlemiş olduğunuz tüm ürünlerinizi Dekatro sistemine kaydetmeye başlayın. Ürünleriniz ile ilgili tüm bilgileri eksiksiz doldurduğunuzdan emin olun. Eksik bilginiz varsa sonraki aşamalarda tarafımızdan da sağlanmasını talep edebilirsiniz. Örneğin; Ürün katalog fotoğrafı, ayrıntılı SEO açıklamalı ürün açıklamaları gibi…

Dekatro’ya Ürün Faturasını Oluşturun

Ürünlerinizin girişlerini yaptıktan sonra şirketimize göndereceğiniz ürünlerin faturalarını oluşturun. 

Depoya Teslim Edin

Ürünlerinizin hazırlıklarını ve sistem girişlerini tamamladıktan sonra Dekatro depomuza teslim edebilir, kargolayabilir veya tarafımızdan teslim alınmasını talep edebilirsiniz. Unutmayın ki bu aşamada tüm taşımacılık giderleri tarafınızdan karşılanacaktır. 

Dekatro Ürünlerinizin Kontrolünü Yaparak Sistem Girişlerini Tamamlasın

Türkiye depomuza teslim ettiğiniz ürünler yetkili personellerimiz tarafından kontrol edilerek sistemden onaylanması sağlanır. Bu aşamada ürünleriniz ile ilgili tüm eksiklikler tespit edilerek tarafınıza raporlanır ve eksiklikler tamamlanır. Bu aşamada verilen hizmetlerin tamamında tarafınıza hizmet faturası oluşturulacaktır. Bu aşamalarda hizmet bedelleri; Ürün Açıklaması, Ürün Fotoğrafı, GTIN, UPC, EAN kodları vb. şeklindedir.

Kargoya Hazırlık!

Sistem eksikleri tamamlanan ürünleriniz Gümrükleme, Beyanname işlemleri de tamamlanarak kargoya hazırlık sürecine girer. Bu aşamada tarafınıza ürün ihracatınız için hizmet bedelleri yansıtılır. 

AŞAMA -2-

Kanada Deposuna Aktarım Süreci!

Türkiye depomuzda bulunan tüm ürünler en uygun kargo fiyatlarıyla Kanada depomuza sevkiyatı başlar. Bu aşamada uçak kargo tercihimizdir. Ürünlerinizin anlık nakliye durumlarını anlaşmalı kargo firmasının sisteminden bizlere sunulan veriler tarafınıza anlık olarak yansıtılır. Ürünlerinizin gümrük aşamalarından, nakliye ve depo durumlarına kadar tamamını anlık takip edebilirsiniz.

Kanada Depo Kayıt İşlemi

Ürünleriniz Kanada’ya ulaştıktan sonra yetkili personellerimiz tarafından teslim alınarak depo girişleri yapılır. Depo kayıtları ürünlerinizin fatura çıkışları ve adetlerine göre yapılır. Depomuza giren tüm ürünler Ürün Adı / Cinsi / Stok Miktarı / Depo Raf Numaraları ile birlikte sistemimize işlenir.

Satış Fiyatı Belirleme

Ürünleriniz depo kayıtları yapıldıktan sonra panelinizde fiyat girmeniz için sizlerin onayına sunulacaktır. Adete göre iskonto yapabileceğiniz ve bizim satışımızı kolaylaştıracağınız şekillerde fiyat belirlemeniz bizim için en büyük etmenlerden biridir. Fiyatlarınızı istediğiniz an değiştirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Ürünlerin Satışa Çıkarılması

Ürün fiyatlarınızı güncelledikten sonra ürünleriniz Amazon Amerika ve Kanada, ETSY, EBAY ve Dekatro.ca sitemiz üzerinde belirlediğiniz satış fiyatlarına göre satışa çıkar. 

AŞAMA -3-

Satışın Yapılması

Satışlarınız birçok kanaldan tarafımızca yürütülmektedir. Satılan her bir üründe ürünlerinizin stokları güncellenerek tarafınıza belirlediğiniz satış tutarı yansır.

Kazanç Ödemelerinin Yapılması

Tarafınıza yapılacak olan tüm ödemeler ürünlerin pazaryerlerinden hesabımıza paranın geçmesiyle başlar. Örneğin 5 gün içerisinde müşteriye teslim edilen amazon gönderisinin kazancı hesabımıza 15 gün içerisinde geliyorsa 5 gün blokeli olarak tarafınıza gönderimi sağlanır.

Hızlı İletişim
Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. 7/24 sizlere hizmet verecek müşteri temsilcilerimize hemen ulaşabilirsiniz.
Dekatro.com
https://dekatro.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Bizi takip edin
Sosyal medyalarda bizi takip edebilirsiniz
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://dekatro.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright by Provega Bilişim. All rights reserved.

Copyright by Provega Bilişim. All rights reserved.